[Rozmiar: 63593 bajtów]









@S-Soft Ruda ¦l±ska
Systemy Informatyczne

www.as-soft.com.pl
* Program dla kantoru
* Program "Gołębie"
* Strony WWW
* Oprogramowanie
Tel. 0602 753 760

Pogoda na dzi¶:

Liczba odwiedzin:


[Rozmiar: 8677 bajtów]
WejdĽ aby oddać głos na nasz± stronę

TopLista PZHGP

Serdecznie witam na nowo utworzonej stronie Oddziału Trzebnica! Zapraszam do częstych odwiedzin i wraz z Zarz±dem Oddziału życzę udanych lotów oraz wspaniałych osi±gnięć w sezonie lotowym 2014! Z poważaniem: Krzysztof Sowa.
``

Aktualno¶ci
693 629 598 - numer telefonu rachmistrza


UWAGA!!!
W DNIU 25.08.2016 W GODZINACH 17-18 U PREZESA ZOSTANˇ PRZYJĘTE WYNIKI O MISTRZOSTWO OKRĘG I MISTRZOSTWO POLSKI .
WYNIKI MUSZˇ BYĆ KOMPLETNE W OPISANYCH KOPERTACH,NIE KOMPLETNE WYNIKI NIE BĘDˇ PRZYJMOWANE,JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!
RACHMISTRZ WYKONUJE GOTOWE WYNIKI W DNIACH 22-23.08.2016 (TJ. PONIEDZIAŁEK I WTOREK) W POZOSTAŁE DNI JESTEM NA WYJE¬DZIE TAKŻE NIC NIE JESTEM WSTANIE ZROBIĆ!!!



UWAGA!!!
LOT KONKURSOWY NR.1 GOŁĘBI MŁODYCH PRZEŁOŻONY NA SOBOTĘ!!!
KOSZOWANIE GOŁĘBI W PIˇTEK WG WCZE¦NIEJ USTALONYCH GODZIN


UWAGA!!!
W DNIU 12.08.2016 ZOSTAŁY PRZEKAZANE DO SPRAWDZENIA WPISANE SPISY GOŁĘBI MŁODYCH, TERMIN REKLAMACJI DO ¦RODY 17-08-2016
BŁĘDY JAKIE WYŁAPAŁEM JA PODCZAS WPISYWANIA PODAJĘ PONIŻEJ
SEKCJA MASŁOW:
KUSZAJ MIECZYSZŁAW POZ. 52 I POZ. 53 TAKA SAMA PL-0353-16-635
KUSZAJ MIECZYSŁAW POZ. 68 PL-0353-16-660 WYSTĘPUJE U KOT MARIUSZ

SEKCJA PRUSICE:
ŁATA ADRIAN POZ. 21 I POZ. 25 TAKA SAMA PL-0353-16-9513
FIŁON EDWARD POZ. 93 PL-0353-16-1572 WYSTĘPUJE U MAKLES MARIUSZ

SEKCJA TRZEBNICA:
MAJCHER WŁADYSŁAW POZ.1 I POZ. 21 TAKA SAMA PL-0353-16-3249
NOWAK PIOTR POZ. 32 TJ. PL-0353-16-2950 WYSTĘPUJE U KOL .SYNOWIEC RYSZARD
PLACHA JERZY POZ. 47 PL-0353-16-2678 WYSTĘPUJE U KOL. PACER MIROSŁAW
ANGSZTRAJCH DARIUSZ POZ. 46 I 68 TAKA SAMA PL-0353-16-2769
ANGSZTRAJCH DARIUSZ POZ. 59 I 74 TAKA SAMA PL-0353-16-2754
ANGSZTRAJCH DARIUSZ POZ. 42 I 79 TAKA SAMA PL-0353-16-2797

SEKCJA OBORNIKI ¦L.:
MACHNIK ADAM POZ. 31 PL-0353-16-6828 WYSTĘPUJE U KOL. KLUSEK KAZIMIERZ
KASEPROWICZ-STAWORZYŃSKI POZ. 55 PL-0353-16-129 WYSTĘPUJE U KUSZAJ MIECZYSŁAW
RYSZARD BĘBEN POZ. 10 I POZ. 13 TAKA SAMA PL-0353-16-4983


UWAGA!!!
LOT PRÓBNY NR.2 PRZEŁOŻONY NA SOBOTĘ!!!
KOSZOWANIE GOŁĘBI W PIˇTEK WG WCZE¦NIEJ USTALONYCH GODZIN


UWAGA!!!
LOTY PRÓBNE GOŁĘBI MŁODYCH:
8.08.2016
12.08.2016
16.08.2016.
MIEJSCOWO¦Ć LUBIN KOSZT 10 ZŁ OD HODOWCY!
KOSZOWANIE GOŁĘBIE W DNIACH POPRZEDZAJˇCYCH TJ. 07.08.2016; 11.08.2016; 15.08.2016
GODZINY KOSZOWANIA:
SEKCJA MASŁÓW 18:00
TRZEBNICA 18:30
PRUSICE 19:30
OBORNIKI ¦L. 20:30


PONIŻEJ MOŻNA SPRAWDZIĆ NAJLEPSZE KATEGORIE WYLATANE Z LIST ODDZIAŁOWYCH

KAT. A
KAT. B
KAT. C
KAT. M
KAT. ROCZNE
INTERMISTRZOSTWO
GMP

UWAGA!!!
ROZJAZD KABINY NA LOT HALLE W DNIU 31.07.2016
ŻMIGRÓD 14.OO-14.30
PRUSICE 15.00-15.30
TRZEBNICA 15.45-16.15
OBORNIKI ¦L 16.30- 16.45
BRZEG DOLNY 17.00-17.30
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W LOCIE


UWAGA!!!
TIPESY TAURIS 2000 NOWE (nie mylić z Tauris-S)!!! CENA 6,90/szt.
KONTAKT TEL: 693-629-598
ILO¦Ć OGRANICZONA KTO PIERWSZY TEN LEPSZY ;)



UWAGA!!!
Na posiedzeniu Zarz±du w dn. 17-07-2016 ustalono!!!
Hodowcy którzy do dn. 31-07-2016 nie dokonaj± przedpłaty na obr±czki rodowe 2017r. (min. 50 szt.),za młodego gołębia na spisie płac± po 4 zł/szt.


UWAGA!!!
PRZEPŁATA NA OBRˇCZKI RODOWE 2017 PRZYJMOWANA DO DN. 31.07.2016
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!

UWAGA!!!
SPISY GOŁĘBI MŁODYCH 2016 ODDAJEMY DO DN. 31.07.2016
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!

UWAGA!!!
W zwi±zku z problemami z aktualn± stron± internetow± oraz brakiem możliwo¶ci przedłużenia domeny, zmuszony byłem przerzucić stronę na nowy serwer i domenę.
Strona została przerzucona na nowy adres tj. www.pzhgp0353.cba.pl
Pozdrawiam



UWAGA!!!
W dn. 16.04.2016 kol. Piech Jan otrzymał wpisane spisy gołębi do sprawdzenia poprawno¶ci
termin zgłaszania reklamacji ustalmy do 24.04.2016 r.
po tym terminie poprawek nie przyjmuję!!!
Błedy jakie wychwyciłem podczas wpisywania to:
Kornicki Leon Stanisław poz. 111 i poz. 134 taka sama
Dudzik Stanisław poz. 111 i 150 taka sama
Dudzik Stanisław poz. 60 i poz. 72 taka sama
Cierpiński Wiesław poz. 38 tj. PL-0353-15-8787 występuje u kol. Afet Zbigniew
Stachowiak Krystian poz. 53 i poz. 68 taka sama
Angsztrajch Dariusz poz 6 i poz. 7 taka sama
Pozdrawiam




UWAGA!!!
PODZIAŁ KLATEK NA LOTY GOŁĘBI DOROSŁYCH SEZON 2016
Trzebnica-59
Prusice-34
Masłów-28
Oborniki-52






UWAGA!!!
INFORMUJEMY IŻ W DN.27-02-2016 O GODZ.17:00 NA SALI OSP W RO¦CISŁAWICACH ODBĘDZIE SIĘ SPRAWOZDAWCZE ZEBRANIE DELEGATÓW ODDZIAŁU TRZEBNICA!!!


UWAGA!!!
ZARZˇD ODDZIAŁU TRZEBNICA ZAPRASZA WSZYSTKICH HODOWCÓW NA ODDZIAŁOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ DN. 19-12-2015 O GODZ. 17:00 NA ¦WIETLICY WIEJSKIEJ W MASŁOWIE


KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2015:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Makles Mariusz - 2439,50 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 2429,66 pkt
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 2421,84 pkt.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 2418,66 pkt.
II Przodownik: Farganus Jan – 2417,00 pkt.
III Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 2411,90 pkt.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 2401,42 pkt.
V Przodownik: Boduszek-Mróz – 2394,60 pkt.
VI Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 2391,25 pkt.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 2347,91 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Makles Mariusz – 655,29 coef.
V-ce Mistrz: Farganus Jan – 722,32 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 974,47 coef.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1001,45 coef.
II Przodownik: Cie¶lak Robert – 1115,68 coef.
III Przodownik: Boduszek-Mróz – 1192,53 coef.
IV Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1346,34 coef.
V Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1348,27 coef.
VI Przodownik: Jasiński Zbigniew – 1353,79 coef.
VII Przodownik: Netwinko Adam – 1541,03 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Adamusiewicz Andrzej – 411,62 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz-Staworzyński – 521,05 coef.
II V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 583,51 coef.
I Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 651,00 coef.
II Przodownik: Kolasa Marek – 737,45 coef.
III Przodownik: Farganus Jan – 864,00 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 864,81 coef.
V Przodownik: Makles Mariusz – 901,94 coef.
VI Przodownik: Cichoń Sławomir & Barbara – 989,26 coef.
VII Przodownik: Warzecha Seweryn – 1068,70 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Makles Mariusz – 89,91 coef.
V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 92,73 coef.
II V-ce Mistrz: Jerdonek Jarosław – 170,61 coef.
I Przodownik: Węglarz Stanisław – 200,23 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 242,93 coef.
III Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 249,81 coef.
IV Przodownik: Boduszek-Mróz – 284,42 coef.
V Przodownik: Kolasa Marek – 304,08 coef.
VI Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 334,37 coef.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 345,79 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Farganus Jan – 161,71 coef.
V-ce Mistrz: Ru¶ciński Zdzisław – 172,33 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 178,75 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 242,62 coef.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 277,67 coef.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 286,79 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 293,32 coef.
V Przodownik: Netwinko Adam – 294,65 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 331,92 coef.
VII Przodownik: Kornicki Leon & Stanisław – 347,08 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Jerdonek Jarosław – 1196,35 coef.
V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 1358,17 coef.
II V-ce Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 1574,72 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1638,13 coef.
II Przodownik: Warzecha Seweryn – 1735,54 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Makles Mariusz – 3683,24 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3680,80 pkt.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 3674,37 pkt.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3670,73 pkt.
II Przodownik: Farganus Jan – 3665,65 pkt.
III Przodownik: Węglarz Stanisław – 3653,43 pkt.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 3650,98 pkt.
V Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 3646,16 pkt.
VI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3621,41 pkt.
VII Przodownik: Cichoń Sławomir & Barbara – 3545,45 pkt.




UWAGA!!!
W PONIEDZIAŁEK TJ. 28.09.2015 O GODZ. 18:00 U KOL. JASIŃSKIEGO
ODBĘDZIE SIĘ WERYFIKACJA GOŁĘBI MŁODYCH DO OKRĘGU ORAZ MP.
WSZYSTKIE WYNIKI BĘDˇ GOTOWE NA MIEJSCU NALEŻY TYLKO PRZYJECHAĆ
I POWYCIˇGAĆ SWOJE LISTY ORAZ ZŁOŻYĆ PODPISY
PONIŻEJ ZESTAWIENIA WYLATANYCH WYNIKÓW
WYNIKI DO OKRĘGU
WYNIKI DO MISTRZOSTW POLSKI
POZATYM W TERMINIE OD 28.09-02.10 WYKONUJE WYNIKI
W KATEGORIACH DO ODDZIAŁU
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT ZE MNˇ W TYM TERMINIE!!!



UWAGA!!!
Z POWODU NIEKORZYSTNYCH WARUNKÓW POGODOWYCH W NIEDZIELĘ, LOT 5 ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA SOBOTĘ TJ. 19.09.2015
KOSZOWANIE GOŁĘBI W PIˇTEK BEZ ZMIAN GODZINOWYCH.


UWAGA!!!
SPISY MŁODYCH 2015 DO SPRAWDZENIA ZOSTAŁY PRZEKAZANE W PONIEDZIAŁEK 17.08.2015:
TERMIN ZGŁASZANIA POPRAWEK DO CZWARTKU 20.08.15 DO GODZ. 12.00
JEŻELI CHODZI O POMYŁKI ZE STRONY HODOWCÓW TO:
SEKCJA OBORNIKI ¦LˇSKIE:
NETWINKO ADAM POZ 56 i 66; 24 i 80; 73 i 83 TAKA SAMA
STACHOWIAK KRYSTIAN POZ. 90 WYSTĘPUJE U ŁAZEBNY MIKOŁAJ

SEKCJA MASŁÓW:
CIERNIAK M&S POZ. 15 WYSTĘPUJE U UTRATNY KRZYSZTOF
WO¬NIAK PAWEŁ POZ. 44 I POZ. 5 TAKA SAMA

SEKCJA PRUSICE:
CICHOŃ SŁAWOMIR: POZ. 95 i 98 ORAZ 52 i 109 TAKA SAMA

KŁOK KRZYSZTOF UWAGA!!!!!:
POZ. TAKIE SAME: 1 I 61; 2 I 62; 3 I 63; 4 I 64; 5 I 65; 6 I 66; 7 I 67; 8 I 68; 9 I 69; 10 I 70; 11 I 71; 12 I 72; 13 I 73; 14 I 74; 15 I 75; 16 I 76; 17 I 77; 18 I 78; 19 I 79; 20 I 80; 21 I 81; 22 I 82; 23 I 83; 24 I 84; 25 I 85; 26 I 86; 27 I 87; 28 I 89; 29 I 90!!!!

SEKCJA TRZEBNICA:
SYNOWIEC RYSZARD: POZ. 39 WYSTĘPUJE U CHRˇCHOL-PIECH
KRZAK TADEUSZ POZ: 53 i 13 oraz 54 i 14 TAKA SAMA
MAJCHER WŁADYSŁAW POZ. 69 i 46 TAKA SAMA
KOWALIK JANUSZ POZ. 111 i 117 TAKA SAMA




UWAGA!!!
WSZYSTKIE WYNIKI W KATEGORIACH, LOTNIKI DO ODDZIAŁU, OKRĘGU WYKONUJE W TYM SEZONIE RACHMISTRZ OKRĘGOWY KOL. ANDRZEJ MIGALSKI
OSOBY KTÓRE DANE WYNIKI CHCˇ WYKONAĆ PROSZONE Sˇ O KONTAKT Z NIM
W DN. 18.08.15-23.08.2015 W GODZ. 20.00 - 22.00 POD NUMEREM TELEFONU 504-745-633






WSTĘPNA KAT.A Z LIST ODDZIAŁOWYCH
WSTĘPNA KAT.B Z LIST ODDZIAŁOWYCH
WSTĘPNA KAT.C Z LIST ODDZIAŁOWYCH
WSTĘPNA KAT.M Z LIST ODDZIAŁOWYCH
WSTĘPNA KAT.GMP Z LIST ODDZIAŁOWYCH




UWAGA!!!
LOT NR.14 - HOLTEN 3, ZOSTAJE PRZEŁOŻONY NA NIEDZIELĘ TJ. 26.07.2015r.!!!
KOSZOWANIE GOŁĘBI ODBĘDZIE SIĘ W PIˇTEK 24.07.2015 W GODZINACH wg. USTALEŃ Z CZWARTKU!!!


UWAGA!!!
SPISY GOŁĘBI MŁODYCH PRZYJMOWANE BĘDˇ DO DN. 27.07.2015
SPIS NALEŻY ODDAĆ W ILO¦CI
2 SZT. Z "40-TKI"
3 SPISY Z CAŁO¦CI (TJ. 40-TKA + RESZTA)
GOŁĘBIE UMIESZCZONE NA SPISIE MUSZˇ BYĆ UŁOŻONE CHRONOLOGICZNIE,
TZN. NUMERAMI ROSNˇCO NP. OD NUMERU OBRˇCZKI PL-0353-15-1000, PL-0353-15-1001,.....1010, ITD.

LOTY PRÓBNE GOŁĘBI MŁODYCH Z MIEJSCOWO¦CI LUBIN:
1. 11.08.2015
2. 14.08.2015
3. 18.08.2015

PLAN LOTÓW GOŁEBI MŁODYCH:
1. ZGORZELEC - 23.08.2015
2. ZGORZELEC - 30.08.2015
3. BAUTZEN - 05.09.2015
4. RADEBURG - 12.09.2015
5. TAUCHA - 19.09.2015



UWAGA!!!
W DN. 14.04.2015 ZOSTAŁY PRZEKAZANE WYDRUKI WPISANYCH SPISÓW W CELU SPRAWDZENIA PRZEZ HODOWCÓW POPRAWNO¦CI WPISANEGO PRZEZE MNIE SPISU
W RAZIE JAKICHKOLWIEK POPRAWEK Z MOJEJ WINY PROSZĘ O ZGŁOSZENIE MI TEGO TELEFONICZNIE OSTATECZNIE DO DN. 20.04.2015
W PÓ¬NIEJSZYM TERMINIE POPRAWKI NIE BĘDˇ PRZYJMOWANE!!!


UWAGA!!!
PODZIAŁ KLATEK NA LOTY GOŁĘBI DOROSŁYCH:
TRZEBNICA: 55 KLATEK
PRUSICE: 35 KLATEK
MASŁÓW: 40 KLATEK
OBORNIKI: 46 KLATEK




W ZWIˇZKU ZE ZBLIŻAJˇCYM SIĘ OKRESEM TWORZENIA SPISÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH,
PONIŻEJ ZAMIESZCZAM WYKAZ WSZYSTKICH HODOWCÓW WRAZ Z ICH NUMERAMI
KOMPUTEROWYMI ORAZ WSPÓŁRZĘDNYMI POŁOŻENIA GOŁĘBNIKA.
PROSIŁBYM TAKŻE O WPISANIE PRZEZ KAŻDEGO HODOWCĘ SWOJEGO NUMERU TELEFONU
W CELU WYJA¦NIANIA OD RAZU PRZY WPISYWANIU WSZELKICH NIEPOROZUMIEŃ ZWIˇZANYCH NP.
Z PODWÓJNYM WPISANIE NUMERU GOŁĘBIA LUB TEŻ WYSTĘPOWANIU TEGO SAMEGO GOŁĘBIA U DWÓCH HODOWCÓW ITP.
POZDRAWIAM RACHMISTRZ ;)


UWAGA!!!
ZARZˇD ODDZIAŁU TRZEBNICA USTALIŁ TERMIN SKŁADANIA SPISÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH NA DN. 31.03.2015r.
JEST TO TERMIN OSTATECZNY!!!
POZDRAWIAM RACHMISTRZ




KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2014:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Warzecha Seweryn - 2451,16 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 2433,27 pkt
II V-ce Mistrz: Boduszek Jan – 2413,71 pkt.
I Przodownik: Makles Mariusz – 2411,75 pkt.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 2410,39 pkt.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 2403,56 pkt.
IV Przodownik: Farganus Jan – 2375,47 pkt.
V Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 2328,46 pkt.
VI Przodownik: Klonowski-Hutniak – 2239,89 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Warzecha Seweryn – 672,43 coef.
V-ce Mistrz: Farganus Jan – 703,46 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 705,76 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 776,76 coef.
II Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1001,72 coef.
III Przodownik: Stachowiak Krystian – 1207,16 coef.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1259,58 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1289,28 coef.
VI Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 1390,43 coef.
VII Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1397,65 coef.
VIII Przodownik: Klonowski-Hutniak – 1602,56 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 233,44 coef.
V-ce Mistrz: Stachowiak Krystian – 305,99 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 318,25 coef.
I Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 390,83 coef.
II Przodownik: Farganus Jan – 486,91 coef.
III Przodownik: Cichoń Sławomir Barbara – 545,34 coef.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 633,14 coef.
V Przodownik: Klonowski-Hutniak – 641,67 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 658,60 coef.
VII Przodownik: Dominas Paweł – 745,93 coef.
VIII Przodownik: Jasiński Zbigniew – 782,68 coef.
IX Przodownik: Boduszek Jan – 812,78 coef.
X Przodownik: Makles Mariusz – 823,56 coef.
XI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1128,37 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Cichoń Sławomir Barbara – 79,46 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz-Staworzyński – 94,72 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 123,66 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 195,43 coef.
II Przodownik: Boduszek Jan – 198,40 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 206,10 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 236,83 coef.
V Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 244,64 coef.
VI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 355,18 coef.
VII Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 394,72 coef.
VIII Przodownik: Farganus Jan – 408,88 coef.
IX Przodownik: Klonowski-Hutniak – 572,25 coef.
X Przodownik: Dominas Paweł – 992,85 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Chr±chol W.-Piech J. – 73,55 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 73,94 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 86,54 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 105,60 coef.
II Przodownik: Makles Mariusz – 174,02 coef.
III Przodownik: Stachowiak Krystian – 177,27 coef.
IV Przodownik: Jasiński Zbigniew – 182,50 coef.
V Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 323,15 coef.
VI Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 334,17 coef.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 343,78 coef.
VIII Przodownik: Dominas Paweł – 350,63 coef.
IX Przodownik: Farganus Jan – 394,70 coef.
X Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 497,06 coef.
XI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 564,86 coef.
XII Przodownik: Cichoń Sławomir Barbara – 592,05 coef.
XIII Przodownik: Klonowski-Hutniak – 626,07 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Warzecha Seweryn – 596.51 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol-Piech – 1266.31 coef.
II V-ce Mistrz: Miłek Piotr Ewelina – 1822.63 coef.
I Przodownik: Gawłów Iwona Zbigniew – 2320.41 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 3669,79 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3619,58 pkt.
II V-ce Mistrz: Farganus Jan – 3611,95 pkt.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 3609,90 pkt.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3598,37 pkt.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3570,74 pkt.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3564,62 pkt.
V Przodownik: Makles Mariusz – 3508,81 pkt.
VI Przodownik: Kornicki Leon Stanisław – 3486,51 pkt.
VII Przodownik: Boduszek Jan – 3448,63 pkt.
VIII Przodownik: Węglarz Stanisław – 3441,11 pkt.
IX Przodownik: Klonowski-Hutniak – 3397,28 pkt.
X Przodownik: Cichoń Sławomir – 3365,38 pkt.




UWAGA!!!
Zarz±d Oddziału Trzebnica informuje o zgłaszaniu gołębi na Wystawę Okręgow± 2014. Gołębie ostatecznie można zgłaszać do dn. 02.11.2014. Zgłaszaj±c gołębia należy podać numer gołębia oraz klasę do jakiej dany goł±b ma zostać zgłoszony...Pozdrawiam



UWAGA!!!
Zarz±d Oddziału Trzebnica informuje o składaniu wyników o współzawodnictwo w lotach gołębi młodych. Dotyczy to Mistrzostwa Oddziału, Okręgu, Rejonu, GMP oraz najlepszych lotników i lotniki młode do zespołu lotników.Przyjmowanie wyników odbędzie się w dniu 3.10.2014 r. o godzinie 18,00 w Wielkiej Lipie u Prezesa Oddziału Zbigniewa Jasińskiego. ( Hodowca składa wyniki osobi¶cie lub upoważnia pisemnie osobę reprezentuj±c± go ). Wyżej wskazana data jest terminem ostatecznym i po tym terminie wyniki nie będ± przyjmowane.



INFORMACJE W SPRAWIE LOTU MAGDEBURG 2014!!!


UWAGA!!!
WYNIKI Z LOTU 2: KROSNO ODRZAŃSKIE Sˇ JUŻ DOSTĘPNE ;)
DLA WYJA¦NIENIA DOMYSŁÓW NIEKTÓRYCH HODOWCÓW!!!
ŻADNA LISTA NIE ZAGINĘŁA I NIKT NIC NIE KOMBINUJE Z LISTAMI!!!
BŁˇD POLEGAŁ NA ZŁYM PODANIU PRZEZ KOMISJĘ ZEGAROWˇ SEKCJI TRZEBNICA ILO¦CI GOŁĘBI ORAZ HODOWCÓW BIORˇCYCH UDZIAŁ W LOCIE
POZDRAWIAM



UWAGA!!!
W DNIACH 18.08.2014 (PONIEDZIAŁEK) - 22,08.2014 (PIˇTEK)
WYKONUJĘ WSZYSTKIE WYNIKI DO OKRĘGU, ODDZIAŁU,SEKCJI
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH BARDZO PROSZĘ O TELEFONICZNY



WSTĘPNE KATEGORIE HODOWCÓW ODDZIAŁU TRZEBNICA!!!
Z LIST ODDZIAŁOWYCH, BEZ PODZIAŁU GOŁĘBI NA KATEGORIE + GMP!!!



UWAGA!!!BŁĘDY NA SPISACH Z WINY HODOWCY:
SEKCJA PRUSICE:
GAWŁÓW ZBIGNIEW IWONA POZ. 1 I 43 TAKA SAMA PL-0219-14-4188
WARCHLEWSKI PIOTR POZ. 8 i 13 TAKA SAMA PL-0353-14-5716
WARCHLEWSKI PIOTR POZ. 9 i 14 TAKA SAMA PL-0353-14-5719
GRONDOWY ZBIGNIEW POZ. 29 i 43 TAKA SAMA PL-0353-14-5072
GRONDOWY ZBIGNIEW POZ. 47 i 51 TAKA SAMA PL-0353-14-5080
GRONDOWY ZBIGNIEW POZ. 40 i 60 TAKA SAMA PL-0353-14-5064
PAWLACZEK TOMASZ POZ. 72 i 81 TAKA SAMA PL-0353-14-5956
PAWLACZEK TOMASZ POZ. 86 i 103 TAKA SAMA PL-0353-14-5988
PAWLACZEK TOMASZ POZ. 107 i 109 TAKA SAMA PL-0353-14-5953
KORNICKI LEON STANISŁAW POZ. 89: PL-0353-14-5790 WYSTĘPUJE U KOL. PAWLACZEK TOMASZ

SEKCJA MASŁÓW:
KUSZAJ MIECZYSŁAW POZ. 49 I 50 TAKA SAMA PL-0353-14-4148
PAŁKA JACEK POZ. 69: PL-0353-14-3329 WYSTĘPUJE U KOL. WERBICKI DAMIAN JAGODA
KOT MARIUSZ POZ.93: PL-0353-14-4321 WYSTĘPUJE U KOL. WERBICKI DAMIAN JAGODA

SEKCJA OBORNIKI:
NETWINKO ADAM POZ. 41 i 24 TAKA SAMA PL-0353-14-1683
NETWINKO ADAM POZ. 42 i 2 TAKA SAMA PL-0353-14-1939
NETWINKO ADAM POZ. 33 I 66 TAKA SAMA PL-0353-14-1799
NETWINKO ADAM POZ. 81 I 22 TAKA SAMA PL-0353-14-1687
AFET ZBIGNIEW POZ. 48 PL-0353-14-2914 WYSTĘPUJE U KOL. GALASIŃSKI MIROSŁAW

SEKCJA TRZEBNICA:
RU¦CIŃSKI ZDZISŁAW POZ. 5 I 43 TAKA SAMA PL-0353-14-6107
KRZAN ADAM POZ. 42 I 51 TAKA SAMA PL-0353-14-7063



UWAGA!!!
W zakładce Wyniki Lotów->Stare 2014->JASNA GÓRA ukazała się lista konkursowa z lotu dodatkowego JASNA GÓRA!!!



UWAGA!!!
W dn. 11.08.2014 dostarczone zostały wpisane spisy gołębi młodych do sprawdzenia do obioru w poszczególnych punktach:
Sekcja Trzebnica - Łuczyński Władysław
Sekcja Prusice - Łazebny Mikołaj
Sekcja Masłów - Werbicki Damian
Sekcja Oborniki - Baksalary Jan
Termin zgłaszania poprawek z winy Rachmistrza obowi±zuje do niedzieli tj. 17.08.2014 do godz. 18:00.
Pozdrawiam Rachmistrz






UWAGA!!!
Zarz±d Oddziału i Prezesi Sekcji zapraszaj± na Lot z Jasnej Góry 10.08.2014
Lot płatny 1 zł od gołebia, ilo¶ć gołębi od hodowcy nieograniczona
z zebranej kwoty zostan± nagrodzone gołębie 1-5-10-15... i co pi±ty (20 gołębi).
Do lotu zapraszamy s±siaduj±ce Oddziały.
Rozjazd kabiny. 09.08.2014r.
Masłów: 17:00
Trzebnica: 18:00
Prusice: 19:00
Oborniki: 20:00
Wyjazd: 21:00



UWAGA!!!
Wszystkie gołębie do współzawodnictwa TYPOWANE musz± byc zatypowane w zegarze, nie będzie brane pod uwagę typowanie ręczne na listach z zegarów ESK!!!!





UWAGA!!!
W dniu 12.04.2014 zostały dostarczone ¶cinki do sprawdzenia wpisanych gołebi ze spisów
Sekcja Trzebnica - Łuczyński Władysław
Sekcja Prusice - Łazebny Mikołaj
Sekcja Masłów - Werbicki Damian
Sekcja Oborniki ¦l±skie - Baksalary Jan
bardzo proszę o zgłoszenie się do tych osób w celu odebrania swojego wydruku i jak najszybszego sprawdzenia oraz zgłoszenia mi gołębi Ľle wpisanych z mojej winy!!!
Ostateczny termin zgłaszania poprawek upływ w pi±tek tj. 18.04.2014 do godz. 20.00, po tym terminie jakiekolwiek poprawki nie będ± przyjmowane!!!




Ustalenia Rachmistrza z Zarz±dami Oddziałów na sezon 2014:

- listy konkursowe nie będ± wykonywane w niedziele i ¶więta!!!

- listy zegarowe po odbytym locie z punktów w których rachmistrz odbiera osobi¶cie, będ± zbierane w poniedziałek rano po każdym odbytym locie, sekcje które nie wyrażaj± na to zgody proszone s± o dostarczanie list osobi¶cie;

- wydruk darmowej listy konkursowej (oddziałowej + rejonowej) obejmuje jeden egzemplarz do Okręgu, za każdy kolejny opłata wymieniona powyżej; (tak samo jak w tamtym sezonie);

- po wpisaniu spisów zostan± dostarczone ¶cinki z wpisanymi gołebiami, każdy z reprezentantów danej sekcji podpisuje pismo wraz z dat± iż owe ¶cinki dostał i przekaże hodowc±. Termin reklamacji wynosi 7 dni od daty na pi¶mie!!! Po upływie tego terminu żadne poprawki czy to z winy rachmistrza czy też hodowcy nie zostan± uwzględniane;

- termin reklamacji z lotu upływa w każdy poniedziałek (7 dni po ukazaniu się listy konkursowej);

- w skład wydruków na sekcję nie wchodzi lista oddziałowa jedynie klasyfikacje oddziałowe;

- istnieje możliwo¶ć wgrywania spisów do zegarów Tauris bezpo¶rednio z programu obliczeniowe, co powoduje brak pomyłek jakie występuj± przy wpisywaniu ręcznym;

- do dn. 20.04.2014r. wszyscy posiadaj±cy zegary Unikon proszeni s± o dostarczenie spisów uporz±dkowanych z zegara;







KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2013:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Chr±chol W – Piech J - 1417,46 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 1407,24 pkt
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 1387,50 pkt.
I Przodownik: Makles Mariusz – 1386,05 pkt.
II Przodownik: Boduszek Jan – 1379,43 pkt.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 1371,45 pkt.
IV Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1361,11 pkt.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1355,92 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 509,40 coef.
V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 619,01 coef.
II V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 633,33 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1051,40 coef.
II Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1121,17 coef.
III Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1141,42 coef.
IV Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1206,45 coef.
V Przodownik: Warzecha Seweryn – 1395,45 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 166,55 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 253,18 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 296,98 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 441,18 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 621,70 coef.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 942,51 coef.
IV Przodownik: Ciepliński Stanisław – 956,69 coef.
V Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1109,38 coef.
VI Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 1408,68 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Węglarz Stanisław – 113,14 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol W – Piech J – 142,08 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 143,58 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 144,69 coef.
II Przodownik: Boduszek Jan – 159,21 coef.
III Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 247,55 coef.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 253,44 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 258,93 coef.
VI Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 546,35 coef.
VII Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 751,81 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 26,80 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 32,32 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 118,15 coef.
I Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 160,93 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 161,83 coef.
III Przodownik: Makles Mariusz – 166,63 coef.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 229,42 coef.
V Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 419,59 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 432,53 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 298,26 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz – Staworzyński – 660,45 coef.
II V-ce Mistrz: Jasiński Zbigniew – 834,64 coef.
I Przodownik: Węglarz Stanisław – 855,56 coef.
II Przodownik: Ciepliński Stanisław – 906,90 coef.
III Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1074,56 coef.
IV Przodownik: Boduszek Jan – 1667,52 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 3503,94 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3442.33 pkt.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 3414,19 pkt.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3401,10 pkt.
II Przodownik: Klonowski-Hutniak – 3308,73 pkt.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3284,16 pkt.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3251,21 pkt.
V Przodownik: Wieczorek Jan – 3239,29 pkt.
VI Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 3213,70 pkt.
VII Przodownik: Węglarz Stanisław – 3201,19 pkt.






KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2012:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Węglarz Stanisław - 1396,05 pkt
V-ce Mistrz: Boduszek Jan – 1384,90 pkt
II V-ce Mistrz: Cie¶lak Robert – 1381,56 pkt.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 1380,47 pkt.
II Przodownik: Osyra Marek – 1380,10 pkt.
III Przodownik: Nalepa Władysław – 1378,79 pkt.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 1377,90 pkt.
V Przodownik: Chr±chol W – Piech J – 1375,45 pkt.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1363,93 pkt.
VII Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 1334,12 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Osyra Marek – 662,61 coef.
V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 673,18 coef.
II V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 834,12 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 844,70 coef.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 935,79 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1039,71 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 1134,75 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Cie¶lak Robert – 312,88 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 316,18 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 430,26 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 462,50 coef.
II Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 471,66 coef.
III Przodownik: Węglarz Stanisław – 607,41 coef.
IV Przodownik: Osyra Marek – 661,35 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 734,25 coef.
VI Przodownik: Jerdonek Jarosław – 862,66 coef.
VII Przodownik: Boduszek Jan – 1302,52 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Węglarz Stanisław – 152,81 coef.
V-ce Mistrz: Nalepa Władysław – 169,51 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 200,21 coef.
I Przodownik: Osyra Marek – 245,14 coef.
II Przodownik: Jerdonek Jarosław – 251,46 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 271,83 coef.
IV Przodownik: Chr±chol W – Piech J – 288,44 coef.
V Przodownik: Boduszek Jan – 290,10 coef.
VI Przodownik: Warzecha Seweryn – 318,89 coef.
VII Przodownik: Jasiński Zbigniew – 492,16 coef.
VIII Przodownik: Cie¶lak Robert – 494,48 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Boduszek Jan – 182,57 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 249,36 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 282,03 coef.
I Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 348,99 coef.
II Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 388,07 coef.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 459,14 coef.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 480,23 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 600,64 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
1. WĘGLARZ STANISŁAW - 37 KONK. - 3130,87 coef.
2. CIE¦LAK ROBERT - 31 KONK. - 2015,33 coef.
3. CHRˇCHOL W. - PIECH J. - 31 KONK. - 2357,22 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3473,63 pkt.
V-ce Mistrz: Kasperowicz – Staworzyński – 3445,75 pkt.
II V-ce Mistrz: Jerdonek Jarosław – 3421,05 pkt.
I Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3412,37 pkt.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 3408,48 pkt.
III Przodownik: Makles Mariusz – 3384,31 pkt.
IV Przodownik: Nalepa Władysław – 3371,00 pkt.
V Przodownik: Boduszek Jan – 3354,67 pkt.
VI Przodownik: Rogala Stanisław – 3347,85 pkt.
VII Przodownik: Kocik Jarosław – 3226,10 pkt.






UWAGA!!!
ZARZˇD ODDZIAŁU TRZEBNICA INFORMUJE:
GOŁĘBIE TYPOWANE W ZEGARACH ELEKTRONICZNYCH ZAZNACZAMY POPRZEZ OPROGRAMOWANIE W ZEGARZE!!!
GOŁĘBIE ZAZNACZONE DŁUGOPISEM NIE BĘDˇ WLICZANE DO WSPÓŁZAWODNICTWA TYPOWANEGO


UWAGA!!!
PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY ZDJĘCIA NOWEJ NAKŁADKI KABINOWEJ
PRZEZNACZONEJ DO PRZEWOZU NASZYCH GOŁĘBI,
ZAKUPIONEJ W OSTATNIM CZASIE PRZEZ ODDZIAŁ TRZEBNICA;)
KLIKNIJ NA ZDJĘCIA ABY POWIĘKSZYĆ!!!