[Rozmiar: 63593 bajtów]









@S-Soft Ruda ¦l±ska
Systemy Informatyczne

www.as-soft.com.pl
* Program dla kantoru
* Program "Gołębie"
* Strony WWW
* Oprogramowanie
Tel. 0602 753 760

Pogoda na dzi¶:

Liczba odwiedzin:


[Rozmiar: 8677 bajtów]
WejdĽ aby oddać głos na nasz± stronę

TopLista PZHGP

Serdecznie witam na nowo utworzonej stronie Oddziału Trzebnica! Zapraszam do częstych odwiedzin i wraz z Zarz±dem Oddziału życzę udanych lotów oraz wspaniałych osi±gnięć w sezonie lotowym 2014! Z poważaniem: Krzysztof Sowa.
``

Aktualno¶ci
693 629 598 - numer telefonu rachmistrza


UWAGA!!!
DNIA 18-02-2017 O GODZ. 17:00 NA SWIETLICY WIEJSKIEJ W RO¦CISŁAWICACH ODBĘDZIE SIĘ ODDZIAŁOWE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE!!!






UWAGA!!!
W zwi±zku z problemami z aktualn± stron± internetow± oraz brakiem możliwo¶ci przedłużenia domeny, zmuszony byłem przerzucić stronę na nowy serwer i domenę.
Strona została przerzucona na nowy adres tj. www.pzhgp0353.cba.pl
Pozdrawiam



KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2015:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Makles Mariusz - 2439,50 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 2429,66 pkt
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 2421,84 pkt.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 2418,66 pkt.
II Przodownik: Farganus Jan – 2417,00 pkt.
III Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 2411,90 pkt.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 2401,42 pkt.
V Przodownik: Boduszek-Mróz – 2394,60 pkt.
VI Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 2391,25 pkt.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 2347,91 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Makles Mariusz – 655,29 coef.
V-ce Mistrz: Farganus Jan – 722,32 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 974,47 coef.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1001,45 coef.
II Przodownik: Cie¶lak Robert – 1115,68 coef.
III Przodownik: Boduszek-Mróz – 1192,53 coef.
IV Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1346,34 coef.
V Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1348,27 coef.
VI Przodownik: Jasiński Zbigniew – 1353,79 coef.
VII Przodownik: Netwinko Adam – 1541,03 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Adamusiewicz Andrzej – 411,62 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz-Staworzyński – 521,05 coef.
II V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 583,51 coef.
I Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 651,00 coef.
II Przodownik: Kolasa Marek – 737,45 coef.
III Przodownik: Farganus Jan – 864,00 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 864,81 coef.
V Przodownik: Makles Mariusz – 901,94 coef.
VI Przodownik: Cichoń Sławomir & Barbara – 989,26 coef.
VII Przodownik: Warzecha Seweryn – 1068,70 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Makles Mariusz – 89,91 coef.
V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 92,73 coef.
II V-ce Mistrz: Jerdonek Jarosław – 170,61 coef.
I Przodownik: Węglarz Stanisław – 200,23 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 242,93 coef.
III Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 249,81 coef.
IV Przodownik: Boduszek-Mróz – 284,42 coef.
V Przodownik: Kolasa Marek – 304,08 coef.
VI Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 334,37 coef.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 345,79 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Farganus Jan – 161,71 coef.
V-ce Mistrz: Ru¶ciński Zdzisław – 172,33 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 178,75 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 242,62 coef.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 277,67 coef.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 286,79 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 293,32 coef.
V Przodownik: Netwinko Adam – 294,65 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 331,92 coef.
VII Przodownik: Kornicki Leon & Stanisław – 347,08 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Jerdonek Jarosław – 1196,35 coef.
V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 1358,17 coef.
II V-ce Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 1574,72 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1638,13 coef.
II Przodownik: Warzecha Seweryn – 1735,54 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Makles Mariusz – 3683,24 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3680,80 pkt.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 3674,37 pkt.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3670,73 pkt.
II Przodownik: Farganus Jan – 3665,65 pkt.
III Przodownik: Węglarz Stanisław – 3653,43 pkt.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 3650,98 pkt.
V Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 3646,16 pkt.
VI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3621,41 pkt.
VII Przodownik: Cichoń Sławomir & Barbara – 3545,45 pkt.




KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2014:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Warzecha Seweryn - 2451,16 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 2433,27 pkt
II V-ce Mistrz: Boduszek Jan – 2413,71 pkt.
I Przodownik: Makles Mariusz – 2411,75 pkt.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 2410,39 pkt.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 2403,56 pkt.
IV Przodownik: Farganus Jan – 2375,47 pkt.
V Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 2328,46 pkt.
VI Przodownik: Klonowski-Hutniak – 2239,89 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Warzecha Seweryn – 672,43 coef.
V-ce Mistrz: Farganus Jan – 703,46 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 705,76 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 776,76 coef.
II Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1001,72 coef.
III Przodownik: Stachowiak Krystian – 1207,16 coef.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1259,58 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1289,28 coef.
VI Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 1390,43 coef.
VII Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1397,65 coef.
VIII Przodownik: Klonowski-Hutniak – 1602,56 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 233,44 coef.
V-ce Mistrz: Stachowiak Krystian – 305,99 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 318,25 coef.
I Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 390,83 coef.
II Przodownik: Farganus Jan – 486,91 coef.
III Przodownik: Cichoń Sławomir Barbara – 545,34 coef.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 633,14 coef.
V Przodownik: Klonowski-Hutniak – 641,67 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 658,60 coef.
VII Przodownik: Dominas Paweł – 745,93 coef.
VIII Przodownik: Jasiński Zbigniew – 782,68 coef.
IX Przodownik: Boduszek Jan – 812,78 coef.
X Przodownik: Makles Mariusz – 823,56 coef.
XI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 1128,37 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Cichoń Sławomir Barbara – 79,46 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz-Staworzyński – 94,72 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 123,66 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 195,43 coef.
II Przodownik: Boduszek Jan – 198,40 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 206,10 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 236,83 coef.
V Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 244,64 coef.
VI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 355,18 coef.
VII Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 394,72 coef.
VIII Przodownik: Farganus Jan – 408,88 coef.
IX Przodownik: Klonowski-Hutniak – 572,25 coef.
X Przodownik: Dominas Paweł – 992,85 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Chr±chol W.-Piech J. – 73,55 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 73,94 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 86,54 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 105,60 coef.
II Przodownik: Makles Mariusz – 174,02 coef.
III Przodownik: Stachowiak Krystian – 177,27 coef.
IV Przodownik: Jasiński Zbigniew – 182,50 coef.
V Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 323,15 coef.
VI Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 334,17 coef.
VII Przodownik: Ciepliński Stanisław – 343,78 coef.
VIII Przodownik: Dominas Paweł – 350,63 coef.
IX Przodownik: Farganus Jan – 394,70 coef.
X Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 497,06 coef.
XI Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 564,86 coef.
XII Przodownik: Cichoń Sławomir Barbara – 592,05 coef.
XIII Przodownik: Klonowski-Hutniak – 626,07 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Warzecha Seweryn – 596.51 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol-Piech – 1266.31 coef.
II V-ce Mistrz: Miłek Piotr Ewelina – 1822.63 coef.
I Przodownik: Gawłów Iwona Zbigniew – 2320.41 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 3669,79 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3619,58 pkt.
II V-ce Mistrz: Farganus Jan – 3611,95 pkt.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 3609,90 pkt.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3598,37 pkt.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3570,74 pkt.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3564,62 pkt.
V Przodownik: Makles Mariusz – 3508,81 pkt.
VI Przodownik: Kornicki Leon Stanisław – 3486,51 pkt.
VII Przodownik: Boduszek Jan – 3448,63 pkt.
VIII Przodownik: Węglarz Stanisław – 3441,11 pkt.
IX Przodownik: Klonowski-Hutniak – 3397,28 pkt.
X Przodownik: Cichoń Sławomir – 3365,38 pkt.




KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2013:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Chr±chol W – Piech J - 1417,46 pkt
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 1407,24 pkt
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 1387,50 pkt.
I Przodownik: Makles Mariusz – 1386,05 pkt.
II Przodownik: Boduszek Jan – 1379,43 pkt.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 1371,45 pkt.
IV Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1361,11 pkt.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1355,92 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 509,40 coef.
V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 619,01 coef.
II V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 633,33 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 1051,40 coef.
II Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1121,17 coef.
III Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 1141,42 coef.
IV Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1206,45 coef.
V Przodownik: Warzecha Seweryn – 1395,45 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 166,55 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 253,18 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 296,98 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 441,18 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 621,70 coef.
III Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 942,51 coef.
IV Przodownik: Ciepliński Stanisław – 956,69 coef.
V Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1109,38 coef.
VI Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 1408,68 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Węglarz Stanisław – 113,14 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol W – Piech J – 142,08 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 143,58 coef.
I Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 144,69 coef.
II Przodownik: Boduszek Jan – 159,21 coef.
III Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 247,55 coef.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 253,44 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 258,93 coef.
VI Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 546,35 coef.
VII Przodownik: Werbicki Damian Jagoda – 751,81 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 26,80 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 32,32 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 118,15 coef.
I Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 160,93 coef.
II Przodownik: Jasiński Zbigniew – 161,83 coef.
III Przodownik: Makles Mariusz – 166,63 coef.
IV Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 229,42 coef.
V Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 419,59 coef.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 432,53 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 298,26 coef.
V-ce Mistrz: Kasperowicz – Staworzyński – 660,45 coef.
II V-ce Mistrz: Jasiński Zbigniew – 834,64 coef.
I Przodownik: Węglarz Stanisław – 855,56 coef.
II Przodownik: Ciepliński Stanisław – 906,90 coef.
III Przodownik: Adamusiewicz Andrzej – 1074,56 coef.
IV Przodownik: Boduszek Jan – 1667,52 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 3503,94 pkt.
V-ce Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3442.33 pkt.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 3414,19 pkt.
I Przodownik: Ru¶ciński Zdzisław – 3401,10 pkt.
II Przodownik: Klonowski-Hutniak – 3308,73 pkt.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3284,16 pkt.
IV Przodownik: Kasperowicz-Staworzyński – 3251,21 pkt.
V Przodownik: Wieczorek Jan – 3239,29 pkt.
VI Przodownik: Miłek Piotr Ewelina – 3213,70 pkt.
VII Przodownik: Węglarz Stanisław – 3201,19 pkt.






KOŃCOWE WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA ODDZIAŁOWEGO W KATEGORIACH SEZON 2012:

KATEGORIA GMP:
Mistrz: Węglarz Stanisław - 1396,05 pkt
V-ce Mistrz: Boduszek Jan – 1384,90 pkt
II V-ce Mistrz: Cie¶lak Robert – 1381,56 pkt.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 1380,47 pkt.
II Przodownik: Osyra Marek – 1380,10 pkt.
III Przodownik: Nalepa Władysław – 1378,79 pkt.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 1377,90 pkt.
V Przodownik: Chr±chol W – Piech J – 1375,45 pkt.
VI Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1363,93 pkt.
VII Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 1334,12 pkt.

KATEGORIA A:
Mistrz: Osyra Marek – 662,61 coef.
V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 673,18 coef.
II V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 834,12 coef.
I Przodownik: Boduszek Jan – 844,70 coef.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 935,79 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 1039,71 coef.
IV Przodownik: Jerdonek Jarosław – 1134,75 coef.

KATEGORIA B:
Mistrz: Cie¶lak Robert – 312,88 coef.
V-ce Mistrz: Chr±chol W. – Piech J. – 316,18 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 430,26 coef.
I Przodownik: Warzecha Seweryn – 462,50 coef.
II Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 471,66 coef.
III Przodownik: Węglarz Stanisław – 607,41 coef.
IV Przodownik: Osyra Marek – 661,35 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 734,25 coef.
VI Przodownik: Jerdonek Jarosław – 862,66 coef.
VII Przodownik: Boduszek Jan – 1302,52 coef.

KATEGORIA C:
Mistrz: Węglarz Stanisław – 152,81 coef.
V-ce Mistrz: Nalepa Władysław – 169,51 coef.
II V-ce Mistrz: Makles Mariusz – 200,21 coef.
I Przodownik: Osyra Marek – 245,14 coef.
II Przodownik: Jerdonek Jarosław – 251,46 coef.
III Przodownik: Ciepliński Stanisław – 271,83 coef.
IV Przodownik: Chr±chol W – Piech J – 288,44 coef.
V Przodownik: Boduszek Jan – 290,10 coef.
VI Przodownik: Warzecha Seweryn – 318,89 coef.
VII Przodownik: Jasiński Zbigniew – 492,16 coef.
VIII Przodownik: Cie¶lak Robert – 494,48 coef.

KATEGORIA M:
Mistrz: Boduszek Jan – 182,57 coef.
V-ce Mistrz: Węglarz Stanisław – 249,36 coef.
II V-ce Mistrz: Warzecha Seweryn – 282,03 coef.
I Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 348,99 coef.
II Przodownik: Kasperowicz – Staworzyński – 388,07 coef.
III Przodownik: Jasiński Zbigniew – 459,14 coef.
IV Przodownik: Makles Mariusz – 480,23 coef.
V Przodownik: Ciepliński Stanisław – 600,64 coef.

MISTRZOSTWO GOŁĘBI ROCZNYCH:
1. WĘGLARZ STANISŁAW - 37 KONK. - 3130,87 coef.
2. CIE¦LAK ROBERT - 31 KONK. - 2015,33 coef.
3. CHRˇCHOL W. - PIECH J. - 31 KONK. - 2357,22 coef.

TYTUŁ SUPERMISTRZA:
Mistrz: Ciepliński Stanisław – 3473,63 pkt.
V-ce Mistrz: Kasperowicz – Staworzyński – 3445,75 pkt.
II V-ce Mistrz: Jerdonek Jarosław – 3421,05 pkt.
I Przodownik: Jasiński Zbigniew – 3412,37 pkt.
II Przodownik: Chr±chol W. – Piech J. – 3408,48 pkt.
III Przodownik: Makles Mariusz – 3384,31 pkt.
IV Przodownik: Nalepa Władysław – 3371,00 pkt.
V Przodownik: Boduszek Jan – 3354,67 pkt.
VI Przodownik: Rogala Stanisław – 3347,85 pkt.
VII Przodownik: Kocik Jarosław – 3226,10 pkt.






UWAGA!!!
ZARZˇD ODDZIAŁU TRZEBNICA INFORMUJE:
GOŁĘBIE TYPOWANE W ZEGARACH ELEKTRONICZNYCH ZAZNACZAMY POPRZEZ OPROGRAMOWANIE W ZEGARZE!!!
GOŁĘBIE ZAZNACZONE DŁUGOPISEM NIE BĘDˇ WLICZANE DO WSPÓŁZAWODNICTWA TYPOWANEGO